Map background
Fishsurfing
The world of fishing
Fishsurfing app for desktop and phones
Fish, share, travel
Autokemp Jindřiš

Autokemp Jindřiš

Kemp Jindřiš to není jen příroda České Kanady, ale především pohodová dovolená strávená poblíž Jindřichova Hradce, klid, čistota.

Ke koupání a vodním radovánkám slouží hektarový rybník s čistou vodou, sečenou hrází a udržovanou loučkou u lesa, s pohodlným přístupem do vody. Rybník slouží výhradně pro hosty kempu. Další možností je 8 ha zatopená pískovna na konci vsi, za zastávkou parního vlaku. 

V kempu je možné zapůjčit jízdní kola, sportovní potřeby, společenské hry. 

V obci Jindřiš zastavuje turisty vyhledávaná úzkokolejná dráha provozovaná soukromou společností Jindřichohradecké místní dráhy hned ve dvou zastávkách. V sezóně jezdí po Jindřichohradeckých úzkokolejkách dvakrát denně 100-letý parní vlak na trati Jindřichův Hradec - Nová Bystřice.

Hrad a zámek Jindřichův Hradec, Krýzovy jesličky, Jindřišské údolí, Jindrova naučná stezka, zámek Červená Lhota, zámek Stráž nad Nežárkou s expozicí Emy Destinnové, Zřícenina hradu Landštejn, renesanční město Slavonice, lázeňské město Třeboň a Telč- město zapsané v seznamu UNESCO. To je jen nepatrný zlomek okolních zajímavostí.

V bezprostřední blízkosti se rozprostírá les, který se může stát rájem pro sběratele hub, borůvek a ostatních lesních plodů. Můžete projít naučnou stezku v nedotčeném Jindřišském údolí, na které kemp přímo navazuje. 

Kemp je svou dostupností a dobrými podmínkami ideálním místem na prožití příjemné dovolené pro jakoukoliv věkovou skupinu návštěvníků.