Map background
Fishsurfing
The world of fishing
Fishsurfing app for desktop and phones
Fish, share, travel
Dobčické rybníčky

Dobčické rybníčky

Originální „glamping“ ubytování za účelem poznávání a pozorování přírody z dřevěných chatiček situovaných na vodní hladině a ve stromech (treehouse) Vám nabídnou nevšední zážitek. Chatičky na vodní hladině (Verunka a Madlenka) jsou ukotveny u dubového mola, obklopeny vodou, s prostornou terasou a haltýřem pro Vaše rybářské úlovky. Stromová chatička Amálka je vynesena do výšky 4 metrů napůl nad zemí a napůl nad vodou.

Chatičky jsou v zájmu autenticity bez přívodu elektřiny. K vytápění a ohřevu vody v bojleru slouží kamna s varnou plochou, užitková voda k osprchování se čerpá ruční pumpou uvnitř chatičky přímo z rybníků. Chatičky jsou vybaveny solárními lampami a ručními lucerničkami. Pitná voda je zajištěna v kanystrech, veškeré ložní prádlo, ručníky a dřevo na topení zajišťujeme my k Vašemu příjezdu. WC má každá chatička své a to v originálních „kadibudkách“ na břehu rybníku. Ke každé chatičce náleží také velké ohniště s grilem a některá specialita.

Chatička Verunka je umístěna na rybníku „Písařský“ (0,5 Ha) a krom možnosti využití voru nebo loďky je zde také ostrůvek s grilem a plážičkou, který je možno využít nejen za nepříznivého počasí.

Chatičky Madlenka a Amálka jsou umístěny na rybníku „Lipanovický“ (0,5 Ha) a krom možnosti využití voru je zde také ostrov se zázemím a stylovou saunou, která je hostům k dispozici po celý rok.

Chatička Sofinka je plovoucí, umístěna na koupacím rybníčku, na samotě s kouzelným výhledem, možností rybolovu jako benefit k pobytu s ponecháním si úlovku – pouze pstruh duhový a siven americký, může být využita v případě vhodných rybolovných podmínek.