Map background
Fishsurfing
The world of fishing
Fishsurfing app for desktop and phones
Fish, share, travel
Autokemp Apollo

Autokemp Apollo

Ubytování
Rádi Vás ubytujeme ve standardních i komfortnějších dřevěných chatkách, které jsou dvou, čtyř, pěti a šestilůžkové.

Levnější chatky jsou obytné buňky a maringotky. Dražší chatky jsou prostornější stavení srubového typu, s vlastním sociálním zařízením.

Dále je zde možnost stanování na volných zatravněných plochách. Pro karavany a obytné vozy jsou zajištěny místa s elektrickou přípojkou 220 V.

Občerstvení
Denně lze zakoupit čerstvé pečivo a základní potraviny, nápoje nebo nanuky ve stánku s občerstvením pod velkou dřevěnou střechou. Po celý den je k dispozici nabídka teplých jídel.

Můžete využít posezení u grilu, grilování probíhá každý den v odpoledních hodinách kromě neděle.

U vjezdu do kempu je umístěna Cyklo-terasa. Nabízí příjemné posezení s výhledem na mlýnský rybník, rychlé občerstvení, zmrzlina, domácí produkty.

Vhodné pro rodinné oslavy  teambuilding, firemní akce, přednášky,svatby a festivaly .

Sprchy, WC
V kempu máme pěkné sociální zařízení s pitnou vodou - společné sprchy s teplou a studenou vodou a společná zděná WC. V blízkosti recepce a stánku s občerstvením jsou nově vybudované sociální zařízení.

Pitnou vodu můžete načepovat i ve studnách po kempu.

Některé chaty mají vlastní sociální zařízení, tak můžete využít pohodlí a soukromí.

Sportovní vyžití
Na rekreační sportovce jsme také připraveni. V areálu kempu jsou dvě hřiště na plážový volleyball a hřiště na fotbal. Na recepci Vám rádi zapůjčíme míče či rakety.

Pro děti máme pískoviště, houpačky a prolézačky.

Pokud jste klidnější povahy, můžete si zachytat ryby přímo v kempu, které Vám i ugrilujeme - lístky zakoupíte na recepci.