Map background
Fishsurfing
The world of fishing
Fishsurfing app for desktop and phones
Fish, share, travel
Rancho Nieszawka

Rancho Nieszawka

Wędkarstwo


Położone nad dwoma stawami rybnymi Gospodarstwo Agroturystyczne RANCHO stanowi – istny RAJ DLA WĘDKARZY! Każdego sezonu przyjeżdżają na nasze łowisko karpiowe, pstrągowe stali amatorzy tej formy wypoczynku zauroczeni atrakcyjnością tego terenu. Co roku spotykamy też nowych wędkarzy, którzy mile zaskoczeni naturalnością krajobrazu i wielkimi możliwościami odpoczynku wracają do nas kilkakrotnie. Bowiem to tutaj, niedaleko Torunia, można zapomnieć o codziennych troskach i uciec w wędkarski świat, wziąć udział w zawodach bądź podziwiać naturę.

 

W stawach można złowić karpia, amura, pstrąga, karasia, okonia, jesiotra, szczupaka, suma. Posiadamy również hodowlę pstrąga. Okazy które można złowić dochodzą do wagi kilkunastu kilogramów. Łowiska są czynne przez cały rok, bardzo atrakcyjne jest łowienie pstrąga spod lodu. Tutejszy krajobraz ma swój niezwykły urok o każdej porze roku. W porze zimowej często spotykają się tutaj grupy aktywnie wypoczywających młodych ludzi. To bowiem doskonałe miejsce do rozegrania meczu hokeja na lodzie oraz jazdy figurowej.

 

Ponadto okoliczne lasy doskonale nadają się na aktywny wypoczynek i są wspaniałym miejscem na weekendową, rodzinną wyprawę. Z uwagi na charakter podłoża oraz stosunków wodnych przeważają tu lasy sosnowe. Leśne drogi i ścieżki doskonale nadają się na spacer czy rowerową przejażdżkę. W odpowiednich porach roku można tu spotkać amatorów grzybobrania. Wszystkie te walory sprawiają, że każdy, kto raz odwiedzi nasze łowisko, zawsze chce tu wrócić.