Map background
Fishsurfing
The world of fishing
Fishsurfing app for desktop and phones
Fish, share, travel
Łowisko ZEZUJ

Łowisko ZEZUJ

O naszym łowisku
Chcielibyśmy zaprosić Państwa na odpoczynek i wędkowanie na terenie naszego łowiska specjalnego. Łowisko zlokalizowane jest we wsi Zezuj położonej nad górnym, źródłowym odcinkiem rzeki Pasłęki, w pobliżu jeziora Wymój na terenie Warmii, w gminie Stawiguda, pomiędzy Olsztynem a Olsztynkiem. Posiadłość ta to 13 ha działka otoczona lasami, znajduje się na niej 4 ha staw i okalające ją unikalne bagna z chronioną roślinnością.

Jak wszyscy wiemy z roku na rok ubywa nam ryb w jeziorach, dlatego też postawiliśmy sobie za cel aby dać Państwu możliwość połowów różnych gatunków ryb a jednocześnie stworzyć jak najbardziej naturalne warunki ich połowu. Systematyczne zarybianie akwenu powoduje iż mogą Państwo złowić okazy różnego wieku i wielkości. Różni to nas od typowych stawów hodowlanych i małych łowisk.


Rodzinne miejsce


Dominującymi gatunkami ryb są: Karp, Szczupak, Lin, Sum, Jesiotr, Płoć, Okoń i Leszcz (ten naprawdę duży) i Pstrąg. Do Państwa dyspozycji znajdują się różnorakie stanowiska, w tym zadaszone miejsca - pomosty, jak również wiaty typu "grzybek" z paleniskiem i grillem. Dla wędkarzy który na miejscu chcą oprawić złapaną rybę mamy przeznaczone do tego specjalne miejsca z bieżącą wodą. Dla chętnych, do wypożyczenia posiadamy wędki, grille, parasole oraz cały osprzęt wędkarski.

Wędkowanie powinno być przyjemnością dla całej rodziny. Czas spędzony u nas to nie tylko łowienie ryb a również plac zabaw dla dzieci, piaskownica, huśtawki itp. Jest również możliwość aktywnego spędzania czasu na łonie natury poprzez spacery w lesie połączone ze zbieraniem grzybów, malin i jagód.

Łowienie ryb nie tylko jest sportem indywidualnym. Proponujemy organizację firmowych, grupowych imprez plenerowych takich jak zawody wędkarskie, kuligi z ekologicznym wyżywieniem czy też przejażdżki quadami. Wieczór spędzony na świeżym powietrzu z przyjaciółmi połączony wędkowaniem i biesiadą (pełen catering) na długo pozostanie w Państwa pamięci.
Dla Państwa bezpieczeństwa i wygody cały obiekt jest pod stałym nadzorem kamer i ochroną a parking pomieści olbrzymia ilość samochodów.
Jeśli ktoś z gości pragnie pozostać dłużej proponujemy nasza bazę noclegową w postaci gospodarstwa agroturystycznego.

Zapraszamy serdecznie życząc miłego wypoczynku oraz udanych, ekscytujących połowów.