Autocamping Vavrišovo

Autocamping Vavrišovo

Autocamping Vavrišovo sa nachádza vedľa štátnej cesty II. triedy č. 537, vedúcej z Liptovského Hrádku smerom na Podbanské a Štrbské Pleso s priamym napojením na dialnicu D1 v oboch smeroch. Je situovaný v krásnom a tichom prostredí v rekreačno - športovej zóne obce s možnosťou všestranného využitia, či už rekreačného alebo športového a s priamym výhľadom na vrch Kriváň ako aj na štíty Západných a Nízkych Tatier.

Je to ideálne miesto v tichom prostredí pre rodinnú dovolenku v údolí rieky Belej s možnosťou spoznávania krás celého Liptova a Tatier. Jeho výhodná poloha ho predurčuje na strávenie príjemnej dovolenky pre všetkých, ktorí milujú les, hubárčenie, hory, turistiku, cyklistiku a hľadajú miesto na relax v prírode a ponúka aj možnosť nádherného výhľadu pre fotografovanie.V prípade záujmu je možnosť požičať kaďu s komplet servisom.

Ubytovňu je možné využiť aj v letnom aj v zimnom období. Nenechajte si ujsť v lete krásnu panorámu popri turistike alebo cyklistike. V zimnom období máte možnosť využiť lyžiarske strediská, aquaparky, alebo bežkárske trate. Ak sa rozhodnete stráviť oslavu nového roka u Nás, radi Vás privítame.

Nearby places: