Hostel Laguun

Hostel Laguun

Hostel Laguun asub looduskaunis Kallaste linnas, Peipsi järve maalilisel kaldal. Majake ei ole suur, kuid on selle eest mõnusalt hubane ning sisaldab 10 voodikohta.

Akendest avaneb kaunis vaade Peipsile ja selle ees laiutavale liivasele rannaribale. Koht on suurepärane suviste mõnude nautimiseks, päevitamiseks ja suplemiseks.

Järve põhi on liivane, mistõttu on vees lõbutsemine ohutu nii lastele kui ka täiskasvanutele sportlike mängude harrastamisel vees. Rannal on ka võrkpalliplats.
Hosteli juures on koht pikniku pidamiseks, kus saab valmistada šašlõkki, uhhaad ning grillida. Hosteli territooriumil on palju ruumi telkimiseks ja autosuvilate parkimiseks.

Avaravaateline rand on romantikahuvilistele parim paik päikesetõusu tervitamiseks, kuna päikese hommikune teekond saab justkui järvest alguse. Kuuvalgetel öödel aga avaneb maaliline pilt vee peale joonistuvast kuu kuldsest teest.

Talvel valitseb Peipsil jääriigi lummav vaikus, muutes järve jää kalapüügi harrastajate meelispaigaks. Jääpüügi fanaatikute hulk on aasta aastalt suurenenud, seda enam, et kalatarvete kauplus “Peipsi Net” asub ainult saja meetri kaugusel hostelist.
Pärast kalastamist karges talveilmas on hosteli köögis tore võimalus valmistada kalaroogasid, ajada kalamehe juttu, küdeva kamina ees ennast soojendada, vaadata televiisorit või kuulata muusikat.
Vahva elamuse saab ka talvisel Peipsil suusatades, kuna peale füüsilise heaolu pakub silmailu kaldalt avanev imekaunis talvine maastikupilt.

Nearby places: